Bu kapsamda dijital dünyanın firmalar açısından yeni müşterilere ulaşma ve benzersiz fırsatlarla buluşma noktası olduğunu belirten CRM Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, dijital medyanın gayrimenkul sektörü için vazgeçilmez bir pazarlama unsuru olduğunu söyledi. Gayrimenkul sektörüne dijital gelişim faaliyetleriyle ışık tutan çalışmaların inşaat firmalarıyla müşterileri arasındaki bağı güçlendiren bir unsur olarak değerlendirdiklerini aktaran Becer, büyümenin sürdürülebilir olmasını sağlamak için ajansların inşaat firmaları için tüm olanakları sunması gerekliliğinden bahsetti.

“Bireylerin gayrimenkul sektörü konusunda fikir sahibi olmasına destek oluyoruz”

CRM Medya’nın gayrimenkul alanında özellikle satışa odaklanmış ve müşterilerine 360 derece dijital medya hizmeti sunan bir reklam ajansı olduğunu aktaran Becer, “Biz CRM Medya olarak, gayrimenkul sektörünün istatistiksel verilerini inceleyerek, ev alacak kişilerin gayrimenkul sektörü konusunda fikir sahibi olmasına destek oluyoruz. Çünkü dijital medyanın gayrimenkul sektörü için vazgeçilmez bir pazarlama unsuru olduğuna inanıyoruz” dedi.

İnşaat sektörünün, yeni nesil dijital pazarlama yöntemlerini en çok kullanan sektörlerin başında geldiği belirten Becer, dijital medyanın konut satışı ve pazarlamasında gün geçtikçe payını arttırdığına işaret etti.  Firmaların, böylesi yüksek dönüşüm yaratan dijital platformlardan, maksimum faydayı alması için gerekli vizyona sahip olmasının önemine vurgu yapan CRM Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Gayrimenkul alanında özellikle önümüzdeki dönemde, dijital medya stratejik önem arz ediyor. Doğru tespit edilen mecralar,  konut satış ve pazarlanmasında markaların önemli bir paya sahip olmasına olanak tanıyor. Bu nedenle gayrimenkul sektörü, yeni pazarlama yöntemlerine vakit geçirmeden dahil olmalılar.” Ekonomi güncel haberler